Trenuj ze mną!

 

 

Jeżeli chcesz poznać zasady gry w badmintona, zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną oraz spędzić w miłej atmosferze… Dobrze trafiłeś!

      Rozpocznij przygodę badmintona razem ze mną!

 

 

Badminton inaczej kometka to świetna dyscyplina sportowa, której uprawianie niesie ze sobą wiele korzyści. Jest to sport nie mający  żadnych ograniczeń czy to płci, wieku czy sprawności.

Podczas zajęć nauczę cię  zasad gry, techniki uderzeń oraz poruszania się po korcie. Trening  nie tylko  bieganie  i odbijanie lotki. To idealna okazja do spędzenia aktywnie czasu ze znajomymi i rodziną.  Regularne uprawianie badmintona pozwoli tobie zadbać o sprawność fizyczną oraz psychiczną.

 

Podczas zajęć indywidualnych możesz nauczyć się szybko podstaw badmintona jaki doskonalić swoje już opanowane umiejętności.

Jeżeli poszukujesz rywalizacji jak i również i różnorodności to te zajęcia są właśnie dla ciebie!
Przyjdź ze znajomymi i aktywnie spędzie czas!

Zadbaj o zdrowie i samopoczucie swoich pracowników. Wspólne spędzanie czasu pozwoli na poprawienie relacji pomiędzy pracownikami, wzmocni ich umiejętność pracy w grupie, pozwoli zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne dzięki czemu będą bardziej odporni na stres.

Wybież dogodną dla siebie lokalizacje!

Ul. Zawodzie 26, Warszawa

Ul. Geodetów 23, Józefosław

Ul. Pileckiego 122, Warszawa

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ DO MNIE!