Osiągnięcia

lista największych sukcesów na przestrzeni lat 2012-2020

2020

  • Peru Para-Badminton International 
    • singiel 3 miejsce
  • Brazil Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie Baukrane Zakopane 2020
    •  złoto singiel, złoto gra mieszana
  • TEAM 100 i Polska Fundacja Narodowa
    • Od 1 stycznia 2020 r. jestem beneficjentem programu Team 100

2019

  • Para-Badminton World Championships
    • singiel 3 miejsce
  • Uganda Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce, debel 3 miejsce
  • Canada Para-Badminton International
    • debel 3 miejsce
  • Irish Para-Badminton International
    • singiel 2 miejsce
  • China Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce

2018

  • Spanish Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce
  • Dubai Para-Badminton International
    • singiel 2 miejsce
  • Brazil Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 3 miejsce
  • Japan Para-Badminton International
    • singiel 2 miejsce
  • Dania Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce
  • Australia Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce
  • Para-Badminton European Championships
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • projekt TOKYO DREAM
    • od lipca 2018 r.
  • Blackroll Trainer 

2017

  • Para-Badminton World Championships
    • singiel 3 miejsce
  • Brazylia Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, mikst 1 miejsce
  • Japan Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce
  • Peru Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce
  • Thailand Para-Badminton International
    • debel 2 miejsce, singiel 3 miejsce
  • Turkish Para-Badminton International – Enes Cup
    • debel 1 miejsce, singiel 1 miejsce
  • Uganda Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • Spanish Para-Badminton International
    • singiel 2 miejsce, debel 2 miejsce

2016

  • Para-Badminton European Championships
    • singiel 2 miejsce, debel 1 miejsce
  • Columbia Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • Indonesia Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 3 miejsce
  • Irish Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce, debel 2 miejsce
  • Turkish Par-Badminton International – Enes Cup
    • singiel 2 miejsce, debel 1 miejsce, mikst 3 miejsce
  • od lipca 2016 trener BWF level 1

2015

  • Para-Badminton World Championships
    • singiel 2 miejsce, debel 2 miejsce
  • Tytuł najlepszego zawodnika Europy 2015, nadany przez Badminton Europe.
  •  
  • Spanish Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce, debel 3 miejsce
  • China Para-Badminton International
    • singiel 2 miejsce, debel 3 miejsce
  • Irish Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • Indonesia Para-Badminton International
    • debel 3 miejsce
  • Peru Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce

2014

  • Para-Badminton European Championships
    • singiel 2 miejsce, debel 1 miejsce
  • English Para-Badminton International
    • singiel 3 miejsce, debel 2 miejsce
  • od 25 października 2014 r. tutor Shuttle Time

2013

  • Para-Badminton World Championships
    • singiel 2 miejsce, debel 2 miejsce
  • Turkish Para-Badminton International – Enes Cup
    • singiel 2miejsce, debel 1 miejsce
  • Spanish Para-Badminton International
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • Paragames Breda
    • singiel 1 miejsce, debel 1 miejsce
  • od września 2013 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Warszawie
  •  
  • od 29 czerwca 2013 r. instruktor badmintona

2012

  • od czerwca 2012 r. reprezentant Polski
  • Para-Badminton European Championships
    • singiel 2 miejsce